başarı hikayeleri

Başarı Hikayeleri

16 Mayıs 1674 doğumlu olan Gökhan Taş 1991 yılında Gata Tıp Fakültesi’nde eğitimine başlamış ve Trakya Üniversitesi Tıp Fakülte ’sini tamamlamıştır. 1998’de 24 yaşında erikli su İstanbul kurumsal bayisi olarak ticaret hayatına başlamıştır. 2006 yılı temmuz itibari ile gayrimenkul yatırımcısı iken nitelikli aracılık hizmetleri eksiğini görerek gayrimenkul danışmanlığı sektörüne katılmıştır. Ticari gayrimenkul üzerinde çalışan ve kadrosunda başarılı sonuçlara ulaşmıştır. 6 yıl boyunca ofis sahibi olarak uluslararası bir markanın franchise ofisi ile 32 kişilik bir ekip kurarak Türkiye’nin en başarılı ekiplerinden birisine rehberlik etmiştir. Bu 6 yılda 2 kere dünya, 4 kez de Türkiye ciro şampiyonu olmuştur. Daha sonra 2013 yılında Coldwell Banker ile tanışan Gökhan taş Coldwell Banker’in Türkiye master Franchise haklarını alan Gökhan taş Coldwell Banker Türkiye başkanlığı görevini yürütmektedir.

 

Gökhan taşın bu denli kendisini geliştirmesinden sonra Coldwell Banker’lıların katıldığı gen blue organizasyonunda Gökhan taş, Las Vegas’ta düzenlenen 10.000’den fazla çalışanın arasında Coldwell Banker global tarafından Coldwell Banker’in en üst düzey ve şimdiye kadar Amerika dışında ilk kez bir Coldwell Banker’lıya verilen efsanevi Chandler Barton Spirit ödülü ile ülkemizi onurlandırmıştır. 2018 kasım itibari ile yine dünyada en yaygın ve başarılı global gayrimenkul danışmanlık markalarından biri olmakta olan ERA gayrimenkulün Türkiye Kıbrıs master Franchise Haklarını alan Gökhan taş, Amerika’da ana çatı kurum olan REALOGY’nin Dünya’da ilk defa 2 dev markanın yönetimini tek kişi verdiği kişi olmuştur. Gökhan taş Coldwell Banker, Coldwell Banker commercial ve ERA markalarının, ofislerinin ve profesyonellerinin enerjisi ve sinerjisi ile Türkiye’nin gayrimenkul pazarında ‘yer Gösteren değil Yol Gösteren olmak ve sektörü büyütmek için kendini adamıştır.

Best-Plan-Image
Bayilik Başvurusu
Franchise Fırsatı Franchise Fırsatı Franchise Fırsatı Franchise Fırsatı Franchise Fırsatı Franchise Fırsatı Franchise Fırsatı Franchise Fırsatı Franchise Fırsatı Franchise Fırsatı Franchise Fırsatı Franchise Fırsatı Franchise Fırsatı Franchise Fırsatı Franchise Fırsatı Franchise Fırsatı Franchise Fırsatı Franchise Fırsatı Franchise Fırsatı Franchise Fırsatı Franchise Fırsatı Franchise Fırsatı Franchise Fırsatı Franchise Fırsatı Franchise Fırsatı Franchise Fırsatı Franchise Fırsatı Franchise Fırsatı Franchise Fırsatı Franchise Fırsatı Franchise Fırsatı Franchise Fırsatı Franchise Fırsatı Franchise Fırsatı Franchise Fırsatı Franchise Fırsatı Franchise Fırsatı Franchise Fırsatı Franchise Fırsatı Franchise Fırsatı Franchise Fırsatı Franchise Fırsatı Franchise Fırsatı Franchise Fırsatı Franchise Fırsatı Franchise Fırsatı Franchise Fırsatı Franchise Fırsatı Franchise Fırsatı Franchise Fırsatı Franchise Fırsatı Franchise Fırsatı Franchise Fırsatı Franchise Fırsatı Franchise Fırsatı Franchise Fırsatı